poród w Szpitalu Specjalistycznym imienia Świętej Rodziny w Poznaniu

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny w Poznaniu

Pobyt w szpitalu rzadko należy do przyjemnych wydarzeń. Zazwyczaj oznacza wiele bólu i zmartwień o stan zdrowia. Jedynym wyjątkiem, kiedy pobyt w szpitalu może później kojarzyć się z czymś przyjemnym i radosnym, jest pobyt na oddziale porodowym. Każda oczekująca mama martwi się o to, jak będzie wyglądał w jej przypadku poród i połóg. Jak wiadomo, wiele zależy od indywidualnych tendencji biologicznych oraz od anatomii kobiety i dziecka. Dlatego też nie zawsze da się przewidzieć wszelkie możliwe scenariusze tego, jak będzie przebiegała cała akcja porodowa.

Poród i wybór właściwego szpitala

Z tego też powodu, kiedy ktoś przygotowuje się do ostatnich dni ciąży, warto jest wybrać szpital do którego chce się trafić. W każdym większym mieście zazwyczaj jest wiele różnych placówek medycznych, które posiadają oddział porodowy. Nie inaczej jest w Poznaniu, gdzie poza wieloma szpitalami ogólnymi, istnieją też szpitale specjalistyczne. A tym, który zasługuje na najwięcej uwagi, jest z całą pewnością Szpital Specjalistyczny Imienia Świętej Rodziny. Szpital ten działa ze swojej siedziby przy ulicy Jarochowskiego 18 i każdego dnia przyjmuje wiele nowych pacjentek do swojej Izby Przyjęć, które oczekują na przyjście swojego dziecka na ten świat.

Oddział Położniczy Szpitala im. Św. Rodziny

Oddział położniczy w tym szpitalu jest dobrze znany na cały Poznań. Wyróżnia się tym, że w przeciwieństwie do wielu innych szpitali, w szpitalu świętej rodziny obsługa zawsze dokłada wszelkich starań, aby pomóc swoim pacjentom. Nie brakuje tam personalu medycznego i dlatego też każda ciężarna kobieta może liczyć na to, że jej przypadek będzie traktowany indywidualnie i uzyska należytą ilość uwagi od lekarzy, a także i pielęgniarek. Warunki sanitarne w szpitalu są bardzo dobre, dzięki dobremu pielęgnowaniu posiadanego sprzętu, a także regularnemu odnawianiu wszelkiego rodzaju podniszczonych części.

Bezpieczny poród

Oprócz tego wielką zaletą tego szpitala jest to, że nie brakuje tam odpowiedniego wyposażenia do tego, aby zaopiekować się kobietą podczas porodu. Każda matka może liczyć na to, że otrzyma podstawowe dodatki, potrzebne w czasie porodu takie jak na przykład koszula do porodu. Nie należy się też martwić o nieprzyjemną atmosferę. Wszystkie położne, a także i pielęgniarki, zawsze są bardzo miłe i serdeczne, dzięki czemu pacjentki mogą czuć się tam bezpiecznie i komfortowo.

Szpital Świętej Rodziny w Poznaniu to zatem placówka, którą na pewno warto odwiedzić. Świetne opinie, wydawane przez byłych pacjentów, z całą pewnością potwierdzają, że jest to dokładnie to miejsce, w którym chce się powitać swoje dziecko na tym świecie. Na pewno nikt nie będzie żałował tego wyboru!

Post Author: Parenting & Lifestyle