imprezy z choreografią

Planuj wyjątkowe imprezy z najlepszą choreografią w Polsce!

Planujesz muzyczne i taneczne przedsięwzięcia, jednak nie wiesz, kto możliwie najlepiej zajmie się oprawą muzyczną i wykona prawdziwy szał dla twoich gości? Chcesz oczarować osoby, które przybędą na twój event i dzięki temu postanowiliśmy pracować z możliwie najlepszymi profesjonalistami w danym obszarze. Jeśli, tak Egurrola Dance Agency, to agencja taneczna, która sprosta każdemu wyzwaniu. Egurrola Dance Agency https://agencjataneczna.pl zajmuje się profesjonalną oprawą muzyczną, a także choreografia i efekty działań mogliśmy podziwiać w trakcie wielu artystycznych wydarzeń w Polsce, programów telewizyjnych, eventów, czy musicali.

Ponadto zasłynęła jako event agencja, która kompleksowa organizacja i realizacja największych wydarzeń rozrywkowych na terenie zarówno Warszawy, jak i całego kraju. Założycielem jest sam Agustin Egurrola, a Egurrola Dance Agency może poszczycić się posiadaniem wielu prestiżowych instruktorów tańca https://agencjataneczna.pl/pl/oferta/instruktorzy. Jedną z nich nie jest Katarzyna Mieczkowska. Katarzyna Mieczkowska to uczestniczka piątej edycji programu You Can Dance po prostu tańcz. Jej największym osiągnięciem jest fakt że wraz z grupą Volt uczestniczyła w takich eventach jak: Taniec z gwiazdami, czy Jaka to melodia.

Katarzyna Mieczkowska to studentka Akademii Muzycznej na wydziale Choreografii i Tańca. Tancerka stale wszechstronnie rozwija swoje umiejętności taneczne i szkoli się w takich rodzajach tańca jak taniec klasyczny, jazz, hip-hop, disco czy funky. Przygodę z tańcem rozpoczęła już w wieku ośmiu lat. Kiedy miała szesnaście lat rozpoczęła już pracę w formie asystenta w instruktorach grupach wiekowych dziecięcych. Oprócz tego istnieje możliwość skorzystania z pomocy Niny Tyrki, Kamila Kuroczko, czy Tomasza Prządka.

Nina Tyrka to uczestniczka programu Dancing with the Stars Taniec z gwiazdami. Przez wiele lat była ściśle związana zawodowo z grupą taneczna volt, a także pełniła funkcję instruktora Egurrola Dance Studio. Nina Tyrka może poszczycić się posiadaniem międzynarodowej klasy S w tańcu towarzyskim. Przez wiele lat uczestniczyła w licznych turniejach o randze krajowej i międzynarodowej z licznymi sukcesami. Może osiągnąć z tancerzami niesamowite rezultaty jej pracy i zaangażowania. Pod skrzydłami Egurrola Dance Studio ma okazję prowadzić zajęcia między innymi z Latino salsy i tańca towarzyskiego.

Szereg kursantów jest bardzo zadowolona z zajęć jakie prowadzi i polecają nią osobom które chcą nauczyć się tańczyć. Nina Tyrka przede wszystkim spełnia się zawodowo i kocha to co robi. Oprócz tego istnieje możliwość skorzystania z pomocy Kamila Kuroczko. Kamil Kuroczko to wieloletni i utytułowany tancerz specjalizujący się w tańcu towarzyskim. Jest instruktorem i tancerzem programu Dancing with the Stars Taniec z gwiazdami. Taniec pojawił się w życiu Kamila już w wieku 16 lat. W tym czasie stawiał swoje pierwsze kroki w szkole tańca Samba Tarnobrzeg. Po przeprowadzce do Krakowa zdobył najwyższą klasę taneczną w stylu latynoamerykańskim oraz najwyższą klasę krajową w tańcach standardowych. W swoim życiorysie Kamil kuroczko zapisał również półfinał Mistrzostw Polski i finał mistrzostw Polski w latach 2011-2012. W przypadku zainteresowania współpracy z takimi profesjonalistami warto skontaktować się z Egurrola Dance Agency.

Post Author: Parenting & Lifestyle

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *