Sposób na kręgosłup – poduszka anatomiczna

Kręgosłup to jedna z bardziej newralgicznych części naszego ciała. Nasza wyprostowana postawa jest dla niego bardzo obciążająca. Ale jak się okazuje kręgosłup nie ma lekko, nawet wówczas, gdy kładziemy się spać.

Sposób na kręgosłup

Źle dobrana poduszka, czy nieodpowiednia pozycja podczas snu, sprawiają że kręgosłup się wykrzywia. Zapobiega temu poduszka anatomiczna. Utrzymuje ona doskonale głowę, w takiej pozycji, by kręgosłup pozostawał prosty. Materiał którym jest wypełniona – specjalne mikrowłókna – dostosowuje się do kształtu naszego ciała i dlatego poduszka anatomiczna jest tak skuteczna. Z jej pomocą uporać się możemy z różnymi dolegliwościami związanymi z bolącym kręgosłupem.

Poduszka anatomiczna

Poduszka anatomiczna jest także gwarantem zdrowego i długiego snu. A ten ma kluczowe znaczenie w naszym życiu. To właśnie odpowiednia dawka snu o odpowiedniej jakości gwarantuje zdrowie i dobre samopoczucie. Kto rano budzi się niewyspany i z bolącym kręgosłupem, powinien od razu sprawić sobie poduszkę anatomiczną. Ulga będzie odczuwalna natychmiast, po pierwszej nocy.

obliczasrebra.pl

Post Author: Parenting & Lifestyle