zdrowe śniadanie

Zdrowe śniadania i przekąski – musli granole i owsianki

Jedzenie śniadań niesie wiele zalet dla naszego organizmu, nie mówiąc już o energii do działania na cały dzień. Mimo to, wciąż wiele osób ich nie jada. Powodem jest na ogół szybkie tempo życia. Nic dziwnego, że w natłoku obowiązków wiele osób nie ma czasu na przygotowanie smacznego i zbilansowanego śniadania. Często okazuje się zresztą, że o zdrowy posiłek ciężko jest także w trakcie dnia. Czy da się temu jakoś zaradzić?

Zdrowe śniadania i przekąski na każdy dzień

Ze śniadań nie powinno się rezygnować. Skoro brakuje nam czasu, by go zjeść, oznacza to, że mamy mnóstwo do zrobienia i załatwienia. Nie da się jednak funkcjonować na wysokich obrotach bez paliwa – czyli jedzenia właśnie. Tworzy się więc błędne koło. Aby z niego się wyrwać, należy znaleźć kompromisowe rozwiązanie, czyli śniadania, które są szybkie do przyrządzenia, a jednocześnie pełnowartościowe. Warto także zaopatrzyć się w zdrowe przekąski, po które można sięgnąć w chwili krótkiej przerwy. Dadzą one siły do energii i działania. Na rynku nie brakuje produktów, które kuszą szybkością przygotowania. Niestety, mogą one zawierać konserwanty i dodatkowe cukry – na dłuższą metę takie posiłki przyniosą więcej szkody niż pożytku. Należy więc zwrócić uwagę na ich skład, a także samego producenta.

Po jakie produkty warto sięgnąć?

Aby przygotować wysokiej jakości posiłek w krótkim czasie, należy sięgnąć po zaufane gotowe produkty. Znaleźć je można w sklepie internetowym onedaymore.pl. Jednym z polecanych dań na zdrowe śniadanie jest oczywiście owsianka. Dostępna jest ona w różnych kompozycjach: z bananem, z suszonymi owocami i z czekoladą. Poranek to idealna pora, by sięgnąć po naturalne cukry – bez problemu zostaną one spalone w ciągu dnia. Owsianki marki OneDayMore wystarczy zalać wodą, by cieszyć się śniadaniem bogatym w błonnik, tiaminę (wit. B1) i betaglukany. Nie zawierają one dodatkowych cukrów. Inną opcją jest musli granole. Ta pyszna i zdrowa mieszanka produktów dostępna jest w kilku wersjach: czekoladowej, orzechowej, a także owocowej. Jest to propozycja pozbawiona konserwantów, która pomaga czerpać z natury to, co najlepsze: składniki odżywcze, błonnik i energię do działania.

W ofercie OneDayMore warto także zwrócić uwagę na przekąski. Jedną z nich są owoce liofilizowane, które zostały poddane specjalnej metodzie suszenia sublimacyjnego, tak, aby na długo zachowały świeżość i wszystkie składniki odżywcze, a jednocześnie były lekkie i wygodne w konsumpcji. Zapakowane są one w woreczek strunowy, łatwy do otwierania i zamykania. Inną opcją są kulki zbożowe z dodatkami: orzechami, migdałami, kokosem czy rodzynkami. Kulki można szybko i w komfortowy sposób przekąsić w podróży, czy w pracy. Z pewnością zachwycą swoim smakiem! Tak samo jak Zestawy Snack, będące źródłem potasu, miedzi czy magnezu. Zawierają one owoce i orzechy, najzdrowsze dla ludzkiego organizmu składniki.

Zdrowo i szybko

Propozycje od OneDayMore są wegańskie i naturalne. W pełni wykorzystują potencjał, jaki ma w sobie zdrowa żywność. Jednocześnie są proste i szybkie do przygotowania. Przekąski są tak zapakowane, że są gotowe od razu do spożycia. To świetna alternatywa dla osób, które mają wiele spraw na głowie, a jednocześnie potrzebują energii do działania. Jedzenie to nasze paliwo, a także wyznacznik zdrowia i dobrego samopoczucia. Inwestując w zbilansowane posiłki, inwestuje się w siebie. Warto o tym pamiętać i wesprzeć się zdrowymi produktami, gdy nie mamy czasu sami przygotować posiłku bądź zjeść coś odpowiedniego w lokalu gastronomicznym.

Post Author: Parenting & Lifestyle