matowe paznokcie

Modne paznokcie na zimę

Hitem tego sezonu zimowego będą nieodwołalnie matowe paznokcie hybrydowe. Przy tym szczególną uwagę warto zwrócić na kolory kojarzące się ze świętami, czyli czerwień, biel i zieleń, jak i wszelkie chłodne odcienie, beże oraz matowe złoto.

Pięknie matowe hybrydy można wykonać samemu w swoim domu. W tym celu należy zakupić specjalną lampę do utwardzania paznokci, kilka matowych lakierów i matowy top. W salonach kosmetycznych również bez problemu wykonuje się matowe paznokcie hybrydowe, a każdy większy salon posiada bogaty wybór matowych lakierów w różnych odcieniach.

Matowy lakier wygląda świetnie w zestawieniu z drobnymi ozdobami na przykład specjalnymi kryształkami, które przykleja się pod koniec zabiegu na płytkę paznokcia. Z matowymi odcieniami wspaniale będzie komponował się także efekt lustra, czy popularny ostatnio efekt syrenki.

Matowe paznokcie hybrydowe oprócz tego, że są obecnie bardzo modne, stanowią również ciekawą alternatywę dla tradycyjnych błyszczących lakierów i będą pięknie wyglądały zarówno na krótkich, jak i na długich paznokciach.

Przeczytaj więcej na orchidea.org.pl

Post Author: Parenting & Lifestyle