dzieci robią tatuaże

Nowy trend – dzieci własnoręcznie robią tatuaże rodzicom

W naszym środowisku tatuaże do niedawna często były kojarzone z oszpeceniem na własne życzenie i ogólnie spotykały się z negatywną opinią. Tak naprawdę trudno zrozumieć taką postawę, bo przecież dobrze wykonany tatuaż nie jest elementem, który ujmuje naszej urodzie wdzięku i kaleczy naszą osobowość.

Tatuaż – dekoracja ciała

Wręcz przeciwnie, często jest prawdziwym dziełem sztuki, które zdobi nasze ciało, a jego symbolika przeważnie odzwierciedla nasze wnętrze i duszę. Świadomy, rozsądny wybór motywu oraz kompetentny profesjonalista, któremu powierzymy wykonanie tatuażu to podstawa. Nie decydujmy się na wykonanie pod wpływem chwili i okazji. Nie korzystajmy z usług okazjonalnych tatuażystów. Jeśli liczy się dla nas jakość to tylko wizyta w profesjonalnym studiu tatuażu przyniesie nam oczekiwany efekt.

Tatuaż od dziecka dla rodzica

Ostatnim krzykiem mody stały się tatuaże, które nie postrzegamy jako arcydzieła, ale za to cenimy je najbardziej. Coraz częściej zdarza się, że pod kontrolą fachowca w profesjonalnym studio tatuażu dzieci wykonują własnoręcznie proste rysunki na skórze swoich rodziców. Oczywiście pod czujnym okiem profesjonalisty, który uczy ich jak obchodzić się ze specjalną maszynką służącą do tego celu. Dzieci najpierw ćwiczą wykonanie rysunku na skórach zwierzęcych i dopiero po ukończeniu takich zajęć przygotowawczych są wykonawcami swoich rysunków na skórze rodziców. Wszystko to jest rzec gustu, jednak przyznać trzeba, że taki prezent jest bardzo oryginalny. Może więc warto dać się skusić.

Post Author: Parenting & Lifestyle